Restauracja Texas

Kuchnia amerykańska, dania obiadowe

Kontakt:
Tel. 533 325 661
Adres: ul. Katowicka 24, Żory

Informacje dodatkowe: Oferta jedzenia z dowozem do domu. Przez telefon można teraz zamówić zupy, dania główne, desery i zestawy w promocyjnych cenach.Kilka słów od Restauracji Texas:
„To wyjątkowo trudny czas dla restauracji w całym kraju. Rządowy zakaz serwowania dań w lokalu sprawił, że wiele z nich zawiesiło swoją działalność. Zespół Restauracji Texas postanowił jednak podjąć wyzwanie i znaleźć sposób na funkcjonowanie w nowych warunkach. – Za nami sporo pracy, ale udało się: przeorganizowaliśmy kuchnię, stworzyliśmy nowe menu i znowu działamy – wyjaśnia Ania Wolny managerka Restauracji Texas.
W ofercie znajdują się domowe obiady: pierogi, placki ziemniaczane z sosami, kotlet schabowy i pierś z kurczaka. Danie główne można zamówić także w zestawie z zupą dnia za 17 zł. Do menu trafiła również propozycja lunchowa: sałatka z kurczakiem i zupa za 12 zł. Nowością Restauracji Texas są Słodkie Box-y, czyli zestawy składające się z dwóch ciast i dwóch deserów. Pudełko pełne słodyczy można zamówić w cenie 29 zł.
Zestawy obiadowe serwowane są od czwartku do niedzieli (wyjątkowo także w Lany Poniedziałek) w godzinach od 12:00 do 18:00. Zamówienia można składać przez cały tydzień pod numerem telefonu 533 325 661. Dowóz na terenie Żor jest bezpłatny, przy zamówieniach powyżej 29 złotych. Dania można odebrać także w lokalu, przy ul. Katowickiej 24 w Żorach.”

Strona FB: Restauracja TEXAS
Strona www: Restauracja TEXAS